Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Ostatní - Počasí v Chorvatsku - počasí 2015

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
počasí 2015 Údaje o příspěvku
Zdravím příští týden jedem do Primoštenu 13.8.15 do 23.8.15 koukal jsem na dlouhodobou předpověd počasí a jako nic moc, myslíte že se podle toho mám řídit ? nebo spíše ne ? děkuji
 Autor:Tomáš Prajzler
 Datum:8.8.2015 22:40
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: počasí 2015 Údaje o příspěvku
ahoj, aj my ideme vtedy, ale trosku nizsie :) tiez som pozerala predpoved. Vlani sem boli v Primosten, tiez hlasili takéto - teda teplo a obcasny dazd. No a aj bol 2x a trval tak 5 min. takze kým ukazuju vysoke teploty, tak sa netreba znepokojovat- mozno ten dazdik nam aj nakoniec dobre padne :) prijemnu dovcu
 Autor:wicka
(neregistrovaný - IP: 87.244.196.***)
 Datum:10.8.2015 07:30
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: počasí 2015 Údaje o příspěvku
Tak nevím, kde Tě tak postrašili! Mě ukazuje osvědčený wetteronline toto :http://www.wetteronline.de/wettertrend/primosten?s...
 Autor:-milan-
 Datum:10.8.2015 19:20
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: počasí 2015 Údaje o příspěvku
Diky za reakce, počasí se mění každou hodinu a když jsem koukal bylo spatne :D momentálně to vypadá dobře, nejedu přímo do Primostenu ale 16km od tamtud do Sparadici:)
 Autor:rom
(neregistrovaný - IP: 93.99.197.***)
 Datum:10.8.2015 22:50
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: počasí 2015 Údaje o příspěvku
zdravím my jedeme 14.8 a koukám taky na počasí od neděle do středy bouřky a déšť....tak mám obavy,jedeme na ostrov Vir...snad to nebude tak hrozné
 Autor:lucka
(neregistrovaný - IP: 178.255.168.***)
 Datum:12.8.2015 17:15
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: počasí 2015 Údaje o příspěvku
no aj dole hlásia všelijaké - pred pár dnami to vyzeralo ovela lepšie - dúfam, že sa to ešte zmení - a vravím vlani predpovedaný dážď trval cca 5 minút :) dúfam, že to bude takto aj tento rok
 Autor:wicka
(neregistrovaný - IP: 87.244.196.***)
 Datum:13.8.2015 07:08
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist